Board of Directors

Board of Directors Officers

Jennifer P. Irmen ('04)
President
Christopher Cali ('09)
First Vice President
Katherine Linehan ('05)
Second Vice President
Howard Ankin ('93)
Third Vice President
Hon. James Pieczonka ('83)
Treasurer
James Borkman ('10)
Assistant Treasurer
Tiffany Elking ('10)
Secretary
Karie Valentino ('96)
Immediate Past President
Danielle Zimmerman
Alumni Coordinator

Emeritus Members

Kimberly Anderson ('98)

Hon. Patrice Ball-Reed ('84)

William Bates ('89)

Hon. Everette A. Braden ('61)

Hon. Cheryl D. Cesario ('81)

Shannon Cobe ('80)

Jeanine Cunningham ('91)

Natosha Cuyler-Sherman ('05)

Umberto S. Davi ('82)

Mike Favia ('82)

Hon. Celia G. Gamrath ('94)

Hon. Sheldon C. Garber ('64)

Carol Green-Fraley ('84)

Robert Guttman ('81)

Hon. Russell Hartigan ('75)

Hon. Thomas Hoffman ('71)

Paula H. Holderman ('79)

Phil Maher ('70)

Daniel Marsh ('71)

Enrico Mirabelli ('81)

Ralph Muentzer ('66)

Katherine Amari O'Dell ('00)

Floyd Perkins ('83)

Bob Repel ('83)

Hon. Jesse G. Reyes ('82)

Hon. Regina Scannicchio ('88)

John Scheid ('94)

Geraldine C. Simmons ('81)

Hon. James Fitzgerald Smith ('75)

Letitia Spunar-Sheats ('71)

Donald G. Weiland ('80)

E. Steven Yonover ('77)

Board Members

Sharon Aguilera ('05)

Howard Ankin ('93)

Cory Aronovitz ('93)

Mark Becker ('82)

Dan Breen ('09)

Daniel Calandriello ('11)

Anthony Calzaretta ('94)

Hon. George Canellis ('96)

Hon. Joseph Cataldo ('92)

Aruj Chaudhry ('14)

Richard Colombik ('80)

Sandra Crawford ('89)

Hon. Anna Demacopoulos ('85)

Hon. John Doody ('74)

Karen Enright ('92)

Hon. Timothy Evans ('69)

Christina Faklis ('13)

Stephen Fiorentino ('75)

Bary Gassman ('96)

Jeremy Geller ('02)

Mauro Glorioso ('97)

James Goldberg ('88)

Stephanie Greenberg ('10)

Gregory James ('88)

Joseph Kearney ('12)

Matt Kellam ('10)

David Kupets ('90)

Hon. Lambros Kutrubis ('73)

Norman Lasko ('67)

John Lee ('73)

Kristen Lee ('04)

Michael Lodermeier ('99)

Arthur Malinowski ('09)

Ann Melichar ('03/'05)

Mervate Mohammad ('13)

Dina Ninfo ('06)

Jill O'Brien ('89)

Annie Gonis O'Connor ('06)

Damian Ortiz ('97)

Hon. Angela Petrone ('84)

Hon. James Pieczonka ('83)

Paul Prezioso ('08)

Daniel Saeedi ('08)

Jaime Santana ('89)

Eileen Sergo ('10)

Jennifer Sexton ('05)

Matt Steward ('07)

Meredith Turner-Woolley ('13)

Marilyn Uzemack ('77)